Göteborgs frisörskola

Klipp & färg Elev Nivå 2

Klipp & Färg

Klipp & färg Elev Nivå 2

Nedan staplar vi alla behandlingar som är tillgängliga att boka och och som utförs av våra Elever Nivå 2. Nivå 2 betyder att eleven har större erfarenheter och börjar närma sig slutet av sin utbildning. Lärare finns för att handleda vid behov.

Klicka på behandlingen du är intresserad utav för att se våra lediga tider.

Behandlingar som utförs av Elev Nivå 2

Behöver du hjälp?

Om du söker hjälp med att välja rätt behandling av en legitimerad frisör, tveka inte att ringa oss på Göteborgs Frisörskola. Vi har en team av erfarna frisörer som har den kunskap och erfarenhet du behöver för att få den bästa behandlingen. 

Kontakta oss idag för mer information och boka en tid för utförda elev nivå 2.

Ring oss på 031 - 169 208!